Woda perfumowana z feromonami męskimi Phobium Pheromo 15 ml
Woda perfumowana z feromonami męskimi Phobium Pheromo 15 ml

Oddziałuj na zmysły innych ludzi, którzy nieświadomie będą patrzeć na Ciebie z podziwem dzięki Phobium Pherobo 15 ml

Opis produktu

Chcesz brylować w towarzystwie? Marzysz o tworzeniu dobrej atmosfery swoją osobą? Pragniesz przyciągać kobiety? Zapach potrafi silnie oddziaływać na innych, nie raz mijając na ulicy mężczyznę, za którym ciągnie się piękny i intensywny zapach widać jak kobiety z zachwytem obracają się, żeby zobaczyć kto tak pięknie pachnie. Teraz wyobraź sobie, że Phobium Pherobo ma dodatkowo feromony męskie, które w połączeniu z niezwykle orzeźwiającym zapachem hipnotyzują.

Jak działa Phobium Pherobo? Feromony męskie sprawiają, że receptory węchowe wysyłają bodźce do mózgu informujące o atrakcyjności mężczyzny. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji feromony sprawiają, że ludzie w Twoim otoczeniu postrzegają Cię za godnego rozmówcę, pozytywną postać i będziesz wzbudzać ciekawość. Kobiety będą odczuwały pociąg seksualny do Ciebie i na pewno będą żywo zainteresowane rozmową z Tobą i flirtem, jeśli tylko będziesz chciał. Dzięki specjalnej kompozycji zapachowej i oddziaływaniu podświadomie na innych będziesz pewniejszy siebie i kreatywniejszy.

Jak stosować perfumy z feromonami Phobium Pherobo? Zostały umieszczone w klasycznym flakoniku i nie różnią się w stosowaniu od klasycznych perfum. Warto jednak pamiętać, że aby efekt utrzymywał się dłużej to warto aplikować zapach bezpośrednio na skórę. Miejsca, które utrzymują najdłużej ciepło będą również dłużej utrzymywać działanie feromonów, czyli szyja, okolice klatki piersiowej i nadgarstki.

Skład Phobium Pherobo: Perfumy mają w swoim składzie ziołowe i owocowe nuty zapachowe, oraz feromony najwyższej jakości.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak mogę zapłacić?

  Sposób płatności wybierzesz przy finalizacji zamówienia. Masz do wyboru:

  • BLIK
  • przelew internetowy
  • płatność przy odbiorze

  Operatorem płatności elektronicznych w naszym sklepie jest ING Bank Śląski poprzez serwis płatności imoje.pl

 • Jakie są sposoby wysyłki i ile muszę czekać na paczkę?

  Paczki wysyłamy kurierem Inpost lub do paczkomatów. Paczka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13:00 jest duża szansa na to, że paczka będzie u Ciebie na następny dzień.

  Więcej informacji o wysyłce i czasie realizacji zamówienia znajdziesz w zakładce Dostawa.

 • Czy pakujecie dyskretnie?

  W zależności od wielkości paczki zamówienia pakowane jest w foliopaki lub karton Inpost. Nie podajemy nazwy sklepu na opakowaniu.

  Zdjęcia przykładowych paczek znajdziesz na podstronie Gwarancja dyskrecji.

 • Nie trafiłam/em z rozmiarem, czy mogę wymienić towar?

  Wymiana

  Jeśli chcesz wymienić produkt na inny musisz nam go odesłać a następnie złożyć nowe zamówienie. Środki zwracamy w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej. Zapoznaj się z instrukcją zwrotu aby wszystko poszło sprawnie.

  Zwroty

  Jeśli kupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo do zwrotu przez okres 14 dni od momentu odebrania paczki. O tym jak oddać produkt przeczytasz w zakładce Zwroty i wymiana.